Jdi na obsah Jdi na menu
 


PUSSYCAT DOLLS

Pussycat Dolls

"Nepřej si, aby tvoje holka byla stejně žhavá, jako jsem já" to je překlad části refrénu písničky Don´t Cha, kterou má na svědomí neuvěřitelně divoké dívčí seskupení, složené z doprovodných zpěvaček, choreografek a tanečnic, které prostě už nechtěly pracovat pro jiné interprety, ale rozhodly se pro vlastní kariéru. Kdo ale vlastně jsou The Pusssycat Dolls a kdo nebo co stojí za jejich raketovým vzestupem?


"Nejde jen o to, být sexy, ale přirozená a spontánní."

Je jich šest, a i když je každá úplně jiná, mají stejný cíl, který spojil jejich cesty v jedinou: být ze všech nejlepší. Nejde přitom o žádný vykalkulovaný projekt, jehož základem je chytrý producent a manager. Jde o šest sebevědomých holek, které se rozhodly všem dokázat, že i z doprovodných tanečnic a zpěvaček můžou být nové hvězdy a velké konkurentky těm, pro které do té doby tancovaly.

Všechno to však začalo mnohem dřív než hitem Don´t Cha. Původní Pussycat Dolls totiž vznikly už v roce 1995. A i když od té doby prošla tahle partička několika personálními změnami, základní myšlenka zůstala stejná - dokázat se prosadit a dosáhnout všeho, co je muzice a v showbyznysu možné. Dlouho se sice nic moc nedělo, ale v roce 2000 přišla první velká chvíle. To když se na jednom jejich vystoupení objevily Gwen Stefani a Christina Aguilera a samy od sebe je podpořily doprovodným zpěvem a tancem. Jejich show se pak přemístila do větších klubů, které byly rázem na dlouhé měsíce vyprodány. O spoluúčinkování s The Pussycat Dolls začaly mít zájem hvězdy typu Brittany Murphy, Paris Hilton nebo Pamela Anderson. Ne kvůli penězům, dělaly to zadarmo. Ale kvůli neuvěřitelné atmosféře, která se pokaždé vytvořila